nikolkafoto.cz

Info

Jak to probíhá?

1.

Objednání focení

Pokud už víte, že jste si vybrali právě mě pro rodinné focení, objednejte si svůj fotobalíček. Najde je v sekci Ceník, kde si můžete vybrat rovnou ze tří balíčků. 

Výběr lokality

Jeden z důležitých aspektů pro krásné fotografie je místo. Na výběr je několik nádherných míst, fotím např. u jezera Sadská, Písty písečný přesyp a borovicový les, či louka. V různých ročních obdobích se naskytne i další fotogenická místa jako jsou kvetoucí pole. Máte vybranou vlastní lokalitu? Nebo chcete focení u vás doma? Vše je možné 🙂 Do 15 km od Nymburka jezdím v rámci balíčku. Nad 15 km si účtuju 10kč/km.

2.
3.

Konzultace oblečení

Šaty dělají člověka. Rčení které i pro focení jednoznačně platí. Ráda vám pomohu s výběr oblečení ještě před focením. Doporučuji se vyhnout křiklavým barvám a oblečení s potiskem nebo velkými nápisy. 

Den focení

Venkovní rodinné focení je u mne pojmuto jako (ne)obyčejná hodinová procházka. Je to čas, který si uděláte jeden pro druhého.  Dětem za odměnu nebo k radosti zabalte i oblíbenou pochutinku a nezapomeňte i pití 🙂 
Dle ročního období beru vždy nějakou rekvizitu, pokud máte něco své, co chcete na fotografiích, tak si to určitě vezměte sebou.

U těhotenského focení: Přibalte si sebou např. botičky, oblečení pro miminko, fotku z ultrazvuku, jmenovku, plyšáka, nebo nějaký váš rodinný talisman. 

4.
5.

Výběr fotografií

Po vašem focení, Vám do 7 dnů zašlu na Váš email odkaz do alba Vašich foteček, kde si vyberete dle Vámi vybraného fotobalíčku určený počet fotografií. 

Chcete více fotografií nad rámec balíčku? 

Určitě můžete 🙂 Každá další fotka nad rámec balíčku stojí 150,-Kč.

Následně po odeslání vašeho výběru, provádím na fotografiích úpravy – světlo, ořez, doladění barev, základní retuše (odstranění pupínků, oparů a jiných drobných nedokonalostí, případně lehké vyhlazení pleti), ostatní požadavky na pokročilejší retuše jsou možné pouze po individuální dohodě a za příplatek. 

Neupravené fotografie neposkytuji. 

Odevzdání fotografií

Hotové a upravené fotografie předávám pouze v digitální podobě – na váš email zasílám odkaz na galerii s hotovými fotkami, který můžete sdílet se svou rodinou či zaslat fotografie rovnou do tisku firmy Dastax. 

Vaše fotografie pro vás uchovávám 1 rok. Náhledy pouze měsíc.

6.